24x7.lt
Alyvuogių aliejaus stebuklas – 3 šaukštai padės numesti svorio ir ilgiau gyventiKartais alyvuogių aliejus pavadinimas tikru grožio ir sveikatos eliksyru. Ir tam yra begalė priežasčių. Jis ne tik paskanina įvairius patiekalus, salotas, tinka plaukams, nagams ar odai, bet ir gali pagražinti kūno formas. Tam reikia bent 3 valg. š. arba 50 ml alyvuogių aliejaus – bent jau taip teigia JAV mitybos specialistė, profesorė Dr. Mary Flynn, kuri alyvuogių aliejų vadina supermaistu ir tyrinėja jau nuo 1990-ųjų. Profesorė mini, kad du ir daugiau šaukštų alyvuogių aliejaus per dieną gali sureguliuoti kraujo spaudimą, cukraus kiekį kraujyje, net cholesterolį. „Be to, dar vienas pliusas – alyvuogių aliejus padeda numesti svorio. Ar gali būti geriau – ir sveika, ir skanu“, – tikino M. Flynn.
daugiau
Šypsenos galia: kaip atrodyti patikimiems ir pritraukti sėkmęŽmonės išleidžia milijonus, norėdami būti sveikesni: perka įvairiausius papildus, alina save sporto klubuose, lankosi pas įvariausius gydytojus ir geria keisčiausius vaistus. Tačiau ar pagalvojote, kad yra būdų, kurie pagerins jūsų savijautą ir nereikės išleisti nė cento? Taip, tai tiesa! Šypsotis – nieko nekainuoja. Šypsena pasako kur kas daugiau nei jūs manote. Net jei ir nėra ūpo šypsotis, pabandykite. Dirbtinė šypsena gali pavirsti į juoko pliūpsnį ir tikrai pakelti nuotaiką. Štai kokias 15 priežasčių šypsotis pateikia sunwarrior.com.
daugiau
Astrologė Lana Kutkytė: „Vegetarinė mityba – sudedamoji dvasinio augimo dalis“Ne taip jau seniai vegetarai, veganai, o tuo labiau žaliavalgiai dažniausiai buvo laikomi keistuoliais, turinčiais kokių nors psichologinių ar fizinių problemų. Dabar jau mažai ką stebina faktas, jog tokių žmonių skaičius vis auga, ir tai vyksta dėl įvairių priežasčių. Vieni pasirenka vegetarinę mitybą, nes rūpinasi gyvūnėlių teisėmis, kiti nori tobulėti dvasiškai, dar kiti – dėl sveikatos. Nesu mitybos specialistė, todėl ir nerašysiu apie vitaminus, kalorijas ir pan. Teisingos informacijos apie tai yra apstu, todėl protingai pereiti prie vegetarinės mitybos, nekenkiant savo sveikatai, nėra sunku.
daugiau
8 emociškai intelektualių žmonių savybėsKodėl vieniems žmonėms sekasi labiau nei kitiems? Įtakos turi ir mūsų savybės, gebėjimas suvokti pasaulį, komunikacija su aplinkiniais. Štai emocinis intelektas dažniausiai siejamas su teigiamomis asmens ypatybėmis, nors kai kurie jį nukreipia ir į ne tokius jau paprastus dalykus, pavyzdžiui, klastingą manipuliaciją. Tačiau iš esmės aukštą emocinį intelektą galime ugdyti ir juo naudotis tam, kad sektųsi įvairiose gyvenimo srityse. Taigi, kokiomis savybėmis pasižymi emociškai intelektualūs žmonės?
daugiau
Moterų draugija: kodėl ji gyvybiškai mums būtina?Štai, ko vyrai niekada nesupras: „Kaip jūs galite taaaip ilgai plepėti?“, „Ką jūs ten veikiate?“, „Kiek gi galima?“ ir taip toliau. Ir galima, ir norisi, ir ,pasirodo, būtina. Nuo seno merginos ir moterys rinkdavosi į krūvą: tiesa, dabar niekas kryželiu nebesiuvinėja, o mergaitiški vakarėliai panašūs į draugių susibėgimus iš serialo „Seksas ir miestas“ – vynas, šiek tiek užkandžių ir kalbos apie vyrus bei gyvenimą. Ar kada pagalvojote, kodėl kartais mums taip gyvybiškai svarbu susitikti su draugėmis ir aptarti „reikalus“?
daugiau
Gydytoja Jelena Tulčina: „Sveikas gyvenimas be antsvorio – įmanomas“Gydytoja kardiologė, mitybos specialistė Jelena Tulčina džiaugiasi, kad pavasarį žmonės tampa sąmoningesni ir dėl vienų ar kitų priežasčių pradeda rūpintis savo sveikata. „Lieknėjimo tema visame pasaulyje yra labai populiari. Žmonės pavargsta per žiemą nešioti tą svorį, taip pat nori vasarą atrodyti gražiai ir jaustis puikiai“, – sako gydytoja. Deja, dauguma žmonių pasirenka „greituosius“ būdus – įvairiausias dietas, kurių galima rasti tūkstančius variantų. „Be abejo, greitas svorio metimas yra nesveikas ir veiksmingas tik tam tikrą laiką. Vėliau žmonės grįžta prie senų valgymo įpročių ir atsiranda ta pati problema, plius „jo–jo“ efektas, kai jie priauga daugiau kilogramų“, – perspėja mitybos specialistė.
daugiau
Ant kurio šono geriausia miegoti? Tai sužinoti padės veidrodisGydytojai ir miego ekspertai jau metų metus diskutuoja, ant kurio – dešiniojo ar kairiojo – šono miegoti sveikiau. Teorijų šiuo klausimu galite rasti pačių įvairiausių. Pavyzdžiui, kai kurie miego pozų tyrinėtojai sako, kad dažnai miegant ant dešiniojo šono gali sustiprėti rėmens graužimas, o ant kairiojo – kilti kai kurių vidaus organų (kepenų, plaučių, skrandžio) įtampa. Yra ir dar viena teorija, kuri remiasi senąja Rytų patirtimi. Galite ją išmėginti ir patyrinėti. Pagal šią teoriją, ant kurio šono turime miegoti, pasufleruoja mūsų kvėpavimas.
daugiau
7 keisti, bet veiksmingi sveikatos patarimaiDaugelis sveikatos patarimų yra ganėtinai vienareikšmiški – jei norite suplonėti, valgykite mažiau ir sportuokite daugiau; jei norite būti energingesni, daugiau miegokite; jei norite apsisaugoti nuo dehidratacijos, tiesiog gerkite daugiau vandens. Šiais patarimais tikriausiai nesuabejotų nė vienas. Vis tik yra ir tokių patarimų, kurie iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti kiek juokingi – net sunku patikėti, kad jie galėtų būti veiksmingi, tačiau šį faktą įrodė mokslininkai. Taigi vardijame jums 7 keistus, bet tikrai veiksmingus sveikatos patarimus, kuriuos išgirdę, neskubėkite abejoti ir verčiau juos patys išbandykite.
daugiau
Ką valgyti, kad būtume sveiki: svarbiausių maistinių medžiagų gidasValgydami įvairų maistą, mes ne tik pasisotiname, bet ir gauname daugybę mūsų organizmams būtinų medžiagų. Specialistai dalijasi patarimais, kurie padės išsirinkti skanų ir subalansuotą maistą kiekvienai dienai bei palaikyti gerą savijautą. Tai ypač aktualu dabar, kai po žiemos organizmo imuninė sistema susilpnėjusi. Pasak gydytojos dietologės Editos Gavelienės, vyraujanti nuomonė, jog pavasarį organizmui labiau trūksta reikalingų elementų, iš dalies yra teisinga, nes per žiemą sandėliuotos daržovės ir vaisiai praranda dalį savo maistinių medžiagų. Vis dėlto šiais laikais maitintis sveikai ir subalansuotai nėra sudėtinga, tik reikia atsirinkti tai, ką valgome. Gydytojos teigimu, lietuviai tam skiria vis dar nepakankamai dėmesio.
daugiau
Badavimo žala organizmuiDažna moteris, pastebėjusi, kad priaugo kelis papildomus kilogramus, griebiasi badavimo. Taip, badavimo rezultatai akivaizdūs ir pastebimi iš karto, bet, deja, tokia svorio mažinimo priemonė yra nėra ilgalaikė. Kai sugrįžtama prie įprastinio maitinimosi režimo, numesti kilogramai dažniausiai sugrįžta, kartais netgi su kaupu. O svarbiausia tai, jog badavimas gali atnešti daugiau žalos negu naudos, pakenkti sveikatai, grožiui ir sukelti rimtų, ilgalaikių pasekmių. 
daugiau
2241 - 2250 iš 2791 Pirmas puslapis  Į ankstesnį puslapį  221 222 223 224 225 226 227 228 229 230  Į sekantį puslapį  Paskutinis puslapis 
 
Ieškomiausių TOP 5




Naudingos nuorodos




Kontaktai
Skaitos kompiuterių servisas UAB
Farmacinių informacinių sistemų skyrius
K.Petrausko 19A, Kaunas
tel: (8~37) 330 220

vaistai.lt facebooke